Manufacturer No:72V3623L10PFG8
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 8KX36K2 BUS BIDIRECTIONAL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Package / Case: | TQFP-128 |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 20 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72V3623 |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 14 mm |
| Part # Aliases: | IDT72V3623L10PFG8 72V3623 |
HOT
72T7285L4-4BBG
Brand:Renesas Electronics

SN74ACT2228DW
Brand:Texas Instruments

SN74V235-7PAG
Brand:Texas Instruments

SN74V293-6PZA
Brand:Texas Instruments

72V231L10PFG8
Brand:Renesas Electronics

7200L12SOG
Brand:Renesas Electronics

7205L12JG
Brand:Renesas Electronics

7206L15JG8
Brand:Renesas Electronics

72V845L10PFG8
Brand:Renesas Electronics

72V01L15JG
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






