Manufacturer No:7208L20JG
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 3.3V 64K X 9 CMOS FIF
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.5 V |
| Package / Case: | PLCC-32 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 2.79 mm |
| Length: | 13.97 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 7208L20 |
| other: | 32 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 11.43 mm |
| Part # Aliases: | IDT7208L20JG 7208 |
| Unit Weight: | 0.514365 oz |
HOT
72V291L10TFG
Brand:Renesas Electronics

SN74V245-15PAG
Brand:Texas Instruments

72235LB10PFG8
Brand:Renesas Electronics

72V245L10PFG
Brand:Renesas Electronics

72261LA15TFGI
Brand:Renesas Electronics

72V2105L15PFGI
Brand:Renesas Electronics

SN74V283-15PZA
Brand:Texas Instruments

72V06L15JG
Brand:Renesas Electronics

72T36125L5BBG
Brand:Renesas Electronics

72V295L15PFGI8
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






