Manufacturer No:72V253L6BCG
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 8Kx9/ 4Kx18 3.3V SUPER SYNC II FIFO
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 3.45 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.15 V |
| Package / Case: | CABGA-100 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 11 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72V253 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 11 mm |
| Part # Aliases: | IDT72V253L6BCG 72V253 |
HOT
SN74ALVC7806-25DL
Brand:Texas Instruments

72V245L15TFGI
Brand:Renesas Electronics

72261LA15TFGI
Brand:Renesas Electronics

7204L12TPG
Brand:Renesas Electronics

72265LA15PFGI8
Brand:Renesas Electronics

SN74V283PZAEP
Brand:Texas Instruments

7205L15TPGI
Brand:Renesas Electronics

72V225L10TFG
Brand:Renesas Electronics

72V815L10PFG
Brand:Renesas Electronics

7201LA15SOGI8
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






