Manufacturer No:72V845L15PFGI
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 3.3V 2KX18 SYNC FIFO
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Package / Case: | TQFP-128 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 20 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72V845 |
| other: | 72 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 14 mm |
| Part # Aliases: | IDT72V845L15PFGI 72V845 |
| Unit Weight: | 0.017760 oz |
HOT
SN74ACT7804-40DL
Brand:Texas Instruments

72V36100L6PFG
Brand:Renesas Electronics

72225LB15PFGI
Brand:Renesas Electronics

72V235L15TFGI8
Brand:Renesas Electronics

72V263L7-5BCGI
Brand:Renesas Electronics

7200L12SOG
Brand:Renesas Electronics

SN74V3680-6PEU
Brand:Texas Instruments

7204L15SOGI
Brand:Renesas Electronics

72V281L10PFG
Brand:Renesas Electronics

7202LA15JGI8
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






