Manufacturer No:72215LB10PFG
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 1K X 18 FIFO SYNCHRONOUS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.5 V |
| Package / Case: | TQFP-64 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 14 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72215LB10 |
| other: | 90 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 14 mm |
| Part # Aliases: | IDT72215LB10PFG 72215 |
| Unit Weight: | 0.012720 oz |
HOT
72225LB15TFGI
Brand:Renesas Electronics

72V2113L7-5PFGI
Brand:Renesas Electronics

7205L12TPG
Brand:Renesas Electronics

72V263L7-5BCGI
Brand:Renesas Electronics

72V265LA15PFGI
Brand:Renesas Electronics

7201LA12JG
Brand:Renesas Electronics

7202LA12SOG8
Brand:Renesas Electronics

72235LB10TFG8
Brand:Renesas Electronics

72V06L25JGI
Brand:Renesas Electronics

SN74V263PZAEP
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






