Manufacturer No:72V235L15TFGI8
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 3.3V FIFO
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Package / Case: | TQFP-64 |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 10 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72V235 |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 10 mm |
| Part # Aliases: | IDT72V235L15TFGI8 72V235 |
HOT
72V273L10PFG
Brand:Renesas Electronics

72225LB10TFG8
Brand:Renesas Electronics

72235LB10TFG
Brand:Renesas Electronics

72265LA15PFGI8
Brand:Renesas Electronics

72225LB15TFGI
Brand:Renesas Electronics

72V251L15PFGI
Brand:Renesas Electronics

SN74V293-7PZA
Brand:Texas Instruments

SN74ACT7803-15DL
Brand:Texas Instruments

7202LA50JG
Brand:Renesas Electronics

72V02L25JGI8
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






