Manufacturer No:72225LB15PFGI
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 1K X 18 FIFO SYNCHRONOUS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.5 V |
| Package / Case: | TQFP-64 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 14 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72225LB15 |
| other: | 90 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 14 mm |
| Part # Aliases: | IDT72225LB15PFGI 72225 |
| Unit Weight: | 0.012720 oz |
HOT
SN74ACT7814-20DL
Brand:Texas Instruments

SN74V293PZAEP
Brand:Texas Instruments

7205L12TPG
Brand:Renesas Electronics

7200L12SOG
Brand:Renesas Electronics

72V255LA15PFGI
Brand:Renesas Electronics

SN74ALVC7804-25DL
Brand:Texas Instruments

7204L12JG8
Brand:Renesas Electronics

SN74ACT2228DW
Brand:Texas Instruments

7205L12JG
Brand:Renesas Electronics

SN74V245-7PAG
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






