Manufacturer No:72T18105L5BBGI
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 128K18/256X9 TERASYNC 2.5V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 2.625 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.375 V |
| Package / Case: | PBGA-240 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.76 mm |
| Length: | 19 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72T18105 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 19 mm |
| Part # Aliases: | IDT72T18105L5BBGI 72T18105 |
HOT
7201LA15JGI
Brand:Renesas Electronics

72V2111L15PFGI
Brand:Renesas Electronics

72V255LA15PFGI
Brand:Renesas Electronics

72235LB10PFG8
Brand:Renesas Electronics

7204L12JG8
Brand:Renesas Electronics

72V3623L10PFG8
Brand:Renesas Electronics

SN74ACT7806-40DL
Brand:Texas Instruments

SN74V235-10PAG
Brand:Texas Instruments

SN74V283PZAEP
Brand:Texas Instruments

72V06L15JG
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






