Manufacturer No:7202LA15JGI
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 1K X 9 CMOS PARALLEL FIF
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.5 V |
| Package / Case: | PLCC-32 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 2.79 mm |
| Length: | 13.97 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 7202L |
| other: | 32 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 11.43 mm |
| Part # Aliases: | IDT7202LA15JGI 7202 |
| Unit Weight: | 0.136219 oz |
HOT
7201LA15TPGI
Brand:Renesas Electronics

72V815L10PFG
Brand:Renesas Electronics

7208L20JG
Brand:Renesas Electronics

7200L12TPG
Brand:Renesas Electronics

72V02L15JG
Brand:Renesas Electronics

72T36125L5BBG
Brand:Renesas Electronics

7205L12TPG
Brand:Renesas Electronics

SN74V3680-15PEU
Brand:Texas Instruments

72V05L25JGI
Brand:Renesas Electronics

7201LA12JG
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






