Manufacturer No:CY15B104Q-LHXIT
Manufacturer:Infineon
Type:FRAM
Description:F-RAM F-RAM Memory Serial
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | F-RAM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TDFN-8 |
| Memory Size: | 4 Mbit |
| Interface Type: | SPI |
| Organization: | 512 k x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 2 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | CY15B104 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 2 V to 3.6 V |
| Product Type: | FRAM |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Tradename: | Excelon |
| Unit Weight: | 0.013742 oz |
HOT
CY15E016Q-SXET
Brand:Infineon Technologies

MB85RC16PN-G-AMERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

MB85RS256BPNF-G-JNE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

CY15B108QI-20LPXI
Brand:Infineon Technologies

FM24CL04B-GTR
Brand:Infineon Technologies

FM24CL16B-GTR
Brand:Infineon Technologies
MB85R8M2TAFN-G-JAE2
Brand:Fujitsu Semiconductor

FM25V10-G
Brand:Infineon Technologies
MB85R8M2TABGL-G-JAE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

FM24C04B-G
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






