Manufacturer No:CY15B102Q-SXET
Manufacturer:Infineon
Type:FRAM
Description:F-RAM F-RAM Memory Serial
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | F-RAM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-8 |
| Memory Size: | 2 Mbit |
| Interface Type: | SPI |
| Organization: | 256 k x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 2 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Series: | CY15B102Q |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 2 V to 3.6 V |
| Product Type: | FRAM |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.086962 oz |
HOTMB85RC64TAPNF-G-AWERE2
Brand:Fujitsu Semiconductor

CY15E064Q-SXE
Brand:Infineon Technologies

FM24V10-G
Brand:Infineon Technologies
FM25V02A-DGQ
Brand:Infineon Technologies

CY15B108QN-40LPXI
Brand:Infineon Technologies
MB85RS64VYPNF-GS-AWERE2
Brand:Fujitsu Semiconductor

FM25V05-G
Brand:Infineon Technologies

CY15B016Q-SXE
Brand:Infineon Technologies

FM24C64B-GTR
Brand:Infineon Technologies

MB85RS64TPN-G-AMEWE1
Brand:Fujitsu Semiconductor
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






