Manufacturer No:CY15B064Q-SXA
Manufacturer:Infineon
Type:FRAM
Description:F-RAM F-RAM Memory Serial
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | F-RAM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-8 |
| Memory Size: | 64 kbit |
| Interface Type: | SPI |
| Organization: | 8 k x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | CY15B064Q |
| Packaging: | Tube |
| Access Time: | 16 MHz |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 3 V to 3.6 V |
| Product Type: | FRAM |
| other: | 970 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOTMB85R8M2TABGL-G-JAE1
Brand:Fujitsu Semiconductor
MB85RS512TPNF-G-AWERE2
Brand:Fujitsu Semiconductor

CY15V104QI-20LPXC
Brand:Infineon Technologies
MB85RC256VPF-G-BCE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

CY15V108QSN-108BKXI
Brand:Infineon Technologies
MB85RS256TYPNF-GS-AWERE2
Brand:Fujitsu Semiconductor

FM24CL04B-GTR
Brand:Infineon Technologies

CY15V104QN-50SXI
Brand:Infineon Technologies

CY15B102Q-SXE
Brand:Infineon Technologies
MB85RC256VPF-G-BCERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






