Manufacturer No:CY15V104QSN-108LPXI
Manufacturer:Infineon
Type:FRAM
Description:F-RAM FRAM Excelon Ultra
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | F-RAM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | GQFN-8 |
| Memory Size: | 4 Mbit |
| Interface Type: | Quad SPI |
| Organization: | 512 k x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | CY15V104 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 1.71 V to 1.89 V |
| Product Type: | FRAM |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Tradename: | Excelon |
| Unit Weight: | 0.126621 oz |
HOT
FM24CL04B-GTR
Brand:Infineon Technologies

MB85RC64VPNF-G-JNERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

CY15B104Q-LHXI
Brand:Infineon Technologies

MB85RS512TPNF-G-JNERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor
MB85RS64VYPNF-GS-AWERE2
Brand:Fujitsu Semiconductor
MB85RC256VPF-G-BCE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

MB85RS1MTPNF-G-JNE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

FM25V10-GTR
Brand:Infineon Technologies

FM25V10-G
Brand:Infineon Technologies
FM24V02A-GTR
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






