Manufacturer No:MAX3982UTE+
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Equalizers
Description:Equalizers SFP Copper-Cable Preemphasis Driver
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-16 |
| Product: | Cable Equalizers |
| Data Rate: | 1 Gb/s to 4.25 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 75 mA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | MAX3982 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Output Current: | 25 mA |
| Pd - Power Dissipation: | 1.35 W |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Part # Aliases: | MAX3982 |
| Unit Weight: | 0.002014 oz |
HOT
GS2964-INE3
Brand:Semtech

ISL59601IRZ
Brand:Renesas / Intersil

QPC7334SR
Brand:Qorvo

DS38EP100SD/NOPB
Brand:Texas Instruments

EQY-3-283+
Brand:Mini-Circuits

LMH0324RTWT
Brand:Texas Instruments

DS32EV100SD/NOPB
Brand:Texas Instruments

DS15EA101SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS3440-INE3
Brand:Semtech

LMH0074SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






