Manufacturer No:GS12141-INE3
Manufacturer:Semtech
Type:Equalizers
Description:Equalizers 12G UHD-SDI Retiming Adaptive Equalizer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-40 |
| Product: | Cable Equalizers |
| Data Rate: | 11.88 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V |
| Operating Supply Current: | 148 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Semtech |
| Input Voltage: | 1.71 V to 1.89 V |
| Interface Type: | Serial |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Pd - Power Dissipation: | 474 mW |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
| Type: | 12G UHD-SDI Re-Timing Adaptive Cable Equalizer |
HOT
EQCO30T5.2
Brand:Microchip Technology

SN65LVCP1414RLJT
Brand:Texas Instruments

MAX3815ACCM+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

GS2964-INE3
Brand:Semtech

GS3241-INTE3
Brand:Semtech

DS16EV5110ASQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

SN75LVPE802RTJT
Brand:Texas Instruments

DS100BR210SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

QPC7332TR7
Brand:Qorvo

GS3590-INE3
Brand:Semtech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






