Manufacturer No:VSC7111XJW
Manufacturer:Microchip
Type:Equalizers
Description:Equalizers Signal Conditioner 11.5 Gbps
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Microchip |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-EP-32 |
| Product: | Signal Conditioners |
| Data Rate: | 11.5 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 2.5 V |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Microchip Technology |
| Input Voltage: | 2.5 V |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Unit Weight: | 0.065750 oz |
HOT
DS30EA101SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

SN65LVCP1412RLHT
Brand:Texas Instruments

DS15EA101SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS12241-INE3
Brand:Semtech
EQCO125T40C1-I/3DW
Brand:Microchip Technology

LMH0034MA/NOPB
Brand:Texas Instruments

ISL59601IRZ
Brand:Renesas / Intersil

GS12190-INTE3
Brand:Semtech

EQY-8-453+
Brand:Mini-Circuits

VSC7109XJW
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






