Manufacturer No:MAX14954ETO+
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Equalizers
Description:Equalizers Quad PCIe Gen III redriver/equalizer with high ESD and extended tempoperation
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TQFN-42 |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | MAX14954 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Number of Drivers: | 4 |
| Pd - Power Dissipation: | 2.759 W |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 30 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
| Part # Aliases: | MAX14954 |
HOT
LMH0034MA/NOPB
Brand:Texas Instruments

MAX3815ACCM+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SN75LVPE802RTJR
Brand:Texas Instruments

GS3490-INE3
Brand:Semtech

GS3490-INTE3
Brand:Semtech

MAX14954ETO+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

GS12341-INTE3
Brand:Semtech

LMH0394SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

EQCO30R5.D
Brand:Microchip Technology

VSC7109XJW
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






