Manufacturer No:GS3590-INE3
Manufacturer:Semtech
Type:Equalizers
Description:Equalizers 3G RETIMING CABLE EQUALIZER/CBL DRIVER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-40 |
| Product: | Cable Equalizers / Cable Drivers |
| Data Rate: | 2.97 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V |
| Operating Supply Current: | 16 mA 182 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Semtech |
| Interface Type: | Serial |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Pd - Power Dissipation: | 470 mW |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
| Type: | Bidirectional 3G-SDI Adaptive Cable Equalizer / Cable Driver |
HOT
EQY-5-453+
Brand:Mini-Circuits

GS12142-INTE3
Brand:Semtech

EQY-1-63+
Brand:Mini-Circuits

SN75LVPE801DRFT
Brand:Texas Instruments

LMH0034MA/NOPB
Brand:Texas Instruments

EQY-10-63+
Brand:Mini-Circuits

GS3440-INTE3
Brand:Semtech

EQY-4-453+
Brand:Mini-Circuits

MAX3984UTE+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

AD8194ACPZ
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






