Manufacturer No:QPC7337TR7
Manufacturer:Qorvo
Type:Equalizers
Description:Equalizers MCM 5V Voltage Controlled Tilt Board
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qorvo |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | MCM-14 |
| Product: | Variable Equalizers |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Operating Supply Current: | 3 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Series: | QPC7337 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Qorvo |
| Input Voltage: | 5 V |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Equalizers |
HOT
LMH0324RTWT
Brand:Texas Instruments

QPC7338TR7
Brand:Qorvo

EQY-4-453+
Brand:Mini-Circuits

ADV3003ACPZ
Brand:Analog Devices

EQY-6-453+
Brand:Mini-Circuits

AD8128ACPZ-R7
Brand:Analog Devices

PTN3366BSMP
Brand:NXP Semiconductors

EQY-8-63+
Brand:Mini-Circuits

ADV3002BSTZ
Brand:Analog Devices

EQY-2-63+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






