Manufacturer No:QPC7337PCBA-410
Manufacturer:Qorvo
Type:Equalizers
Description:Equalizers MCM 5V Voltage Controlled Tilt Board
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qorvo |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | MCM-14 |
| Product: | Variable Equalizers |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Operating Supply Current: | 3 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Series: | QPC7337 |
| Brand: | Qorvo |
| Input Voltage: | 5 V |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Part # Aliases: | QPC7337 |
HOT
AD8195ACPZ-R7
Brand:Analog Devices

MAFL-011128
Brand:MACOM

DS16EV5110ASQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

EQY-6-283+
Brand:Mini-Circuits

DS16EV5110SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

TLK1101ERGPT
Brand:Texas Instruments

SN75LVPE5412RUAT
Brand:Texas Instruments
EQCO125X40C1-I/3DW
Brand:Microchip Technology

LMH0024MA/NOPB
Brand:Texas Instruments

EQY-6-453+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






