Manufacturer No:MAX3980UTH+
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Equalizers
Description:Equalizers 3.125Gbps XAUI Quad Equalizer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-EP-44 |
| Product: | Cable Equalizers |
| Data Rate: | 3.125 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 250 uA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | MAX3980 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Output Current: | 25 mA |
| Pd - Power Dissipation: | 2.105 W |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 20 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Part # Aliases: | MAX3980 |
HOT
DS32EV100SD/NOPB
Brand:Texas Instruments
QPC7337PCBA-410
Brand:Qorvo

EQY-10-453+
Brand:Mini-Circuits

EQY-8-63+
Brand:Mini-Circuits

EQY-3-24+
Brand:Mini-Circuits

GS12341-INE3
Brand:Semtech

LMH0395SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments
M21424G-13
Brand:MACOM

QPC7332TR7
Brand:Qorvo

DS16EV5110ASQ/NOPB
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






