Manufacturer No:DS30EA101SQE/NOPB
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Equalizers
Description:Equalizers 0.15-3.125Gbps Adap Cable Equalizer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WQFN-16 |
| Data Rate: | 3.125 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 2.5 V |
| Operating Supply Current: | 65 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | DS30EA101 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Texas Instruments |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Number of Drivers: | 1 Driver |
| Number of Receivers: | 1 Receiver |
| Operating Temperature Range: | - 40 C to + 85 C |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Unit Weight: | 0.001249 oz |
HOT
ISL59601IRZ-T7
Brand:Renesas / Intersil

MAFL-011128
Brand:MACOM

AD8197AASTZ
Brand:Analog Devices

GS12190-INTE3
Brand:Semtech

SN75LVPE802RTJR
Brand:Texas Instruments

LMH0395SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS9074ACNE3
Brand:Semtech
NB7VQ1006MMNG
Brand:onsemi

LMH0394SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS2994-INE3
Brand:Semtech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






