Manufacturer No:MAX3984UTE+
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Equalizers
Description:Equalizers 1Gbps to 10Gbps Preemphasis Driver with Receive Equalizer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-16 |
| Product: | Cable Equalizers |
| Data Rate: | 8.5 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 120 mA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | MAX3984 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Output Current: | 25 mA |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Part # Aliases: | MAX3984 |
| Unit Weight: | 0.002014 oz |
HOT
SN75LVPE802RTJT
Brand:Texas Instruments

MAX3980UTH+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

GS6042-INE3
Brand:Semtech

DS100BR210SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

DS16EV5110ASQE/NOPB
Brand:Texas Instruments
EQCO125T40C1-I/3DW
Brand:Microchip Technology

QPC7335SR
Brand:Qorvo

GS3590-INE3
Brand:Semtech

AD8195ACPZ
Brand:Analog Devices

GS9074ACTE3
Brand:Semtech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






