Manufacturer No:MAX3800UHJ+
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Equalizers
Description:Equalizers 3.2Gbps Adaptive Equalizer and Cable Driver
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TQFP-EP-32 |
| Product: | Cable Equalizers |
| Data Rate: | 3.2 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 65 mA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | MAX3800 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Output Current: | 25 mA |
| Pd - Power Dissipation: | 1.444 W |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 360 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Part # Aliases: | MAX3800 |
| Unit Weight: | 0.408149 oz |
HOT
EQY-10-453+
Brand:Mini-Circuits

EQY-9-453+
Brand:Mini-Circuits

GS12341-INTE3
Brand:Semtech

AD8192ACPZ
Brand:Analog Devices

VSC7109XJW
Brand:Microchip Technology

ADV3002BSTZ
Brand:Analog Devices

GS2974ACNE3
Brand:Semtech

LMH0344SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

QPC7336TR7
Brand:Qorvo

DS16EV5110ASQE/NOPB
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






