Manufacturer No:LMH0344SQE/NOPB
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Equalizers
Description:Equalizers 3 Gbps Hd/Sd Sdi Cable Equalizer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WQFN-16 |
| Product: | Cable Equalizers |
| Data Rate: | 2970 Mb/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 85 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | LMH0344 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Texas Instruments |
| Operating Temperature Range: | - 40 C to + 85 C |
| Pd - Power Dissipation: | 280 mW |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Unit Weight: | 0.001309 oz |
HOT
EQY-3-453+
Brand:Mini-Circuits

SN75LVPE5412RUAT
Brand:Texas Instruments

EQY-2-24+
Brand:Mini-Circuits

ADV3002BSTZ
Brand:Analog Devices

LMH0344SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

TLK6201EARGTT
Brand:Texas Instruments

EQY-8-453+
Brand:Mini-Circuits

EQY-2-63+
Brand:Mini-Circuits

GS12141-INE3
Brand:Semtech

DS38EP100SD/NOPB
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






