Manufacturer No:LMH0034MA/NOPB
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Equalizers
Description:Equalizers SMPTE 292M / 259M ADAPTIVE CABLE EQLZR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-Narrow-16 |
| Product: | Cable Equalizers |
| Data Rate: | 1485 Mb/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 63 mA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | LMH0034 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Texas Instruments |
| Operating Temperature Range: | 0 C to + 85 C |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 48 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Unit Weight: | 0.023492 oz |
HOT
EQY-4-283+
Brand:Mini-Circuits

GS12190-INE3
Brand:Semtech

GS12142-INTE3
Brand:Semtech

GS3140-INTE3
Brand:Semtech

SN75LVPE802RTJR
Brand:Texas Instruments

GS1574ACNE3
Brand:Semtech

SN75LVPE5421RUAT
Brand:Texas Instruments

EQY-5-63+
Brand:Mini-Circuits

EQY-12-24+
Brand:Mini-Circuits

VSC7109XJW
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






