Manufacturer No:30829048
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-LT P-Profile 1000 x 29 x 4.8 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Gaskets |
| Type: | Shielding Gaskets |
| Mounting Style: | Acrylic Adhesive Conductive |
| Length: | 1 m |
| Width: | 29 mm |
| Thickness: | 4.8 mm |
| Series: | WE-LT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Metallized Fiber |
| other: | 100 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOT
74270106
Brand:Wurth Elektronik

SCF47X-250-S1R9B010JV
Brand:KEMET

7427928601
Brand:Wurth Elektronik

SCR39XV-350-Z1R9B007JH
Brand:KEMET

3081804
Brand:Wurth Elektronik

SCR39XV-290-Y2R4A004JH
Brand:KEMET

SCF56X-650-S2R3C005JH
Brand:KEMET

MMZ0603A331ET000
Brand:TDK

21859051
Brand:Laird Performance Materials

SCF39XV-120-S1R5A017JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






