Manufacturer No:L99LDLH32TR
Manufacturer:STMicroelectronics
Type:LED Lighting Drivers
Description:LED Lighting Drivers 32 channels LED driver with Automotive CAN FD Light interface
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Product Category: | LED Lighting Drivers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-48 |
| Number of Outputs: | 32 Output |
| Output Current: | 1 mA to 15 mA |
| Input Voltage Min: | 5.5 V |
| Input Voltage Max: | 40 V |
| Output Voltage: | 35 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Qualification: | AEC-Q100 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | STMicroelectronics |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Number of Channels: | 32 Channel |
| Product: | LED Lighting Drivers |
| Product Type: | LED Lighting Drivers |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Driver ICs |
| Supply Current - Max: | 27.5 mA |
| Type: | Automotive |
HOTLP5864MRSMR
Brand:Texas Instruments

DLP470NEAAFXH
Brand:Texas Instruments

LT3465AES6#TRMPBF
Brand:Analog Devices

MAX6955AAX+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

LED1202QTR
Brand:STMicroelectronics

TLC5927IDBQR
Brand:Texas Instruments
ZXLD1366EN8TC
Brand:Diodes Incorporated

BU91796FS-ME2
Brand:ROHM Semiconductor

STP16CPC26MTR
Brand:STMicroelectronics

MAX25603AUI/V+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






