Manufacturer No:FPM-3191G-R3BE
Manufacturer:Advantech
Type:Display Modules
Description:Display Modules 9U 19" SXGA Ind. Monitor w/ Resistive TS(Combo)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | FPM-3191G |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Type: | Resistive |
| Diagonal: | 19 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1280 x 1024 |
| Interface Type: | Serial |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 482 mm x 399.2 mm x 67 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 21.385 lbs |
HOTIDK-1107WP-50WVB1
Brand:Advantech

gen4-4DCAPE-50CT-CLB
Brand:4D Systems

gen4-FT813-43CTP
Brand:4D Systems

gen4-uLCD-50DCT-CLB
Brand:4D Systems

FPM-3151G-R3BE
Brand:Advantech

2402981
Brand:Phoenix Contact

IDS-3215R-40XGA1E
Brand:Advantech

uLCD-90D
Brand:4D Systems

FPM-217-R9AE
Brand:Advantech

MIKROE-5071
Brand:Mikroe
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






