Manufacturer No:FPM-7061T-R3AE
Manufacturer:Advantech
Type:Display Modules
Description:Display Modules 6.5" VGA Ind Monitor w/Resistive TS (VGA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | FPM-7061T |
| Product: | LCD Displays |
| Type: | Resistive |
| Diagonal: | 6.5 in |
| Display Resolution - Pixels: | 640 x 480 |
| Interface Type: | USB |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 199 mm x 151 mm x 46.1 mm |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
HOT
102110551
Brand:Seeed Studio

FPM-217-R9AE
Brand:Advantech

gen4-uLCD-43DCT
Brand:4D Systems

IDS-3117EN-25SXA1E
Brand:Advantech

IDK-2112R-K2SVA2E
Brand:Advantech

1029GNH
Brand:Xenarc

MIKROE-4174
Brand:Mikroe

IDK-2112N-K2SVA2E
Brand:Advantech

gen4-FT812-50T
Brand:4D Systems

IDS-3212R-60XGA1E
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






