Manufacturer No:KTDM4G4B626BGIEAT
Manufacturer:SMART
Type:DRAM
Description:DRAM DRAM DDR4 4GB 256MX16 2666Mbps 1.2V 96-FBGA Industrial
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SMART |
| Product Category: | DRAM |
| RoHS: | Details |
| Type: | SDRAM - DDR4 |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | FBGA-96 |
| Data Bus Width: | 16 bit |
| Organization: | 256 M x 16 |
| Memory Size: | 4 Gbit |
| Maximum Clock Frequency: | 1.333 GHz |
| Supply Voltage - Max: | 1.26 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.14 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | KTDM |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | SMARTsemi |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | DRAM |
| other: | 198 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MT47H32M16NF-25E:H
Brand:Micron

MT40A256M16LY-062E AUT:F
Brand:Micron

IS42S16320F-7TL
Brand:ISSI

IS46QR16256B-083RBLA2
Brand:ISSI

IS43LD32128B-18BLI
Brand:ISSI
MT40A2G8SA-062E IT:F
Brand:Micron

MT41K256M16TW-107:P TR
Brand:Micron

D5116AN9CXGXN-U
Brand:Kingston

MT41K128M16JT-125 IT:K TR
Brand:Micron

MT40A512M8SA-062E:F TR
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






