Manufacturer No:LAN9373-I/ZMX
Manufacturer:Microchip
Type:Ethernet ICs
Description:Ethernet ICs 8-Port 100BASET-T1 Industrial Switch
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Microchip |
| Product Category: | Ethernet ICs |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TQFP-EP-128 |
| Product: | Ethernet Switches |
| Standard: | 100BASE-T1 |
| Data Rate: | 100 Mb/s |
| Interface Type: | RGMII/RMII/MII |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Microchip Technology |
| Product Type: | Ethernet ICs |
| other: | 90 |
| Subcategory: | Communication & Networking ICs |
| Supply Voltage - Max: | 3.63 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.8 V |
HOT
LAN8671B1-E/U3B
Brand:Microchip Technology

KSZ8721B-TR
Brand:Microchip Technology

TM266DVA2
Brand:iNRCORE

LAN7430/Y9X
Brand:Microchip Technology
DP83TC812SRHARQ1
Brand:Texas Instruments

TLK2201BIRCP
Brand:Texas Instruments

KSZ8091RNDIA-TR
Brand:Microchip Technology

DP83TC814SRHATQ1
Brand:Texas Instruments

LAN9253-V/R4X
Brand:Microchip Technology

DP83825IRMQR
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






