Manufacturer No:MAX3841ETG+
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Analog & Digital Crosspoint ICs
Description:Analog & Digital Crosspoint ICs 12.5Gbps CML 2 x 2 Crosspoint Switch
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Analog & Digital Crosspoint ICs |
| RoHS: | Details |
| Series: | MAX3841 |
| Product: | Digital Crosspoint Switches |
| Configuration: | 2 x 2 |
| Data Rate: | 12.5 Gb/s |
| Input Type: | CML |
| Output Type: | CML |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TQFN-24 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Product Type: | Analog & Digital Crosspoint ICs |
| other: | 75 |
| Subcategory: | Communication & Networking ICs |
| Supply Type: | Single |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
| Part # Aliases: | MAX3841 |
| Unit Weight: | 0.001422 oz |
HOT
KSZ8997
Brand:Microchip Technology

MPL460A-I/4LB
Brand:Microchip Technology

TLK2201BRCP
Brand:Texas Instruments

VSC8479YYY
Brand:Microchip Technology

TLK105LRHBR
Brand:Texas Instruments

KSZ8895MQXCA
Brand:Microchip Technology

ADIN1200CCP32Z
Brand:Analog Devices

LAN9255-I/ZMX019
Brand:Microchip Technology
LAN8831/Q2A
Brand:Microchip Technology

KSZ8775CLXCC
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






