Manufacturer No:COM20020I-DZD
Manufacturer:Microchip
Type:Network Controller & Processor ICs
Description:Network Controller & Processor ICs ARCNET CONTROLLER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Microchip |
| Product Category: | Network Controller & Processor ICs |
| RoHS: | Details |
| Product: | ARCNET Controllers |
| Data Rate: | 5 Mb/s |
| Frequency: | 40 MHz |
| Interface Type: | RS-485 |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Operating Supply Current: | 40 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | PLCC-28 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Microchip Technology |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Network Controller & Processor ICs |
| other: | 39 |
| Subcategory: | Communication & Networking ICs |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.5 V |
| Unit Weight: | 0.041719 oz |
HOTLAN8830-V/PSA
Brand:Microchip Technology

KTI225LM S LNNH
Brand:Intel

KSZ9131MNXC
Brand:Microchip Technology
VSC3308YKU
Brand:Microchip Technology
EZX557AT2 S LKVX
Brand:Intel

SJA1105ELY
Brand:NXP Semiconductors

KSZ8721CL
Brand:Microchip Technology
VSC8562XKS-14
Brand:Microchip Technology

EZX710TM4 S LMM6
Brand:Intel

KSZ8041NLI-TR
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






