Manufacturer No:SY89295UTG
Manufacturer:Microchip
Type:Delay Lines / Timing Elements
Description:Delay Lines / Timing Elements 2.5V/3.3V PECL Delay Line
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Microchip |
| Product Category: | Delay Lines / Timing Elements |
| RoHS: | Details |
| Series: | SY89295U |
| Function: | Programmable Delay |
| Propagation Delay Time: | 3.2 ns to 14.8 ns |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.375 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TQFP-32 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Microchip Technology |
| Input Signal Type: | LVPECK |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Number of Circuits: | 1 |
| Operating Supply Current: | 220 mA |
| Product Type: | Delay Lines / Timing Elements |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Unit Weight: | 0.002568 oz |
HOT
SI5395B-A-GMR
Brand:Skyworks Solutions Inc.

Si53258A-D01AM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

CDCM6208V1HRGZR
Brand:Texas Instruments
RC31008A000GND#BB0
Brand:Renesas Electronics

Si5386A-E-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

LMK61E2BAA-SIAT
Brand:Texas Instruments

CY2304NZZXC-1T
Brand:Infineon Technologies

9FGL0451DKILFT
Brand:Renesas Electronics

LMK05318BRGZT
Brand:Texas Instruments

SI5351C-B-GMR
Brand:Skyworks Solutions Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






