Manufacturer No:NCD2400MTR
Manufacturer:IXYS
Type:Timers & Support Products
Description:Timers & Support Products WIDE CAP RANGE NON-VOLTLE DIG PROG CAP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | IXYS |
| Product Category: | Timers & Support Products |
| RoHS: | Details |
| Type: | Digital Programmable Capacitor |
| Number of Internal Timers: | 1 Timer |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | DFN-6 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | IXYS Integrated Circuits |
| Frequency: | 150 MHz |
| Product: | Programmable Capacitor |
| Product Type: | Timers & Support Products |
| Shutdown: | No Shutdown |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Unit Weight: | 0.286116 oz |
HOT
SY75602BTWL-TR
Brand:Microchip Technology

Si5386A-E-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

5PB1102CMGI8
Brand:Renesas Electronics

MAX31331TETB+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

9DBL0442CKILFT
Brand:Renesas Electronics

SI5332B-D-GM2
Brand:Skyworks Solutions Inc.

RV5C387A-E2-F
Brand:Nisshinbo

SY89296UMG
Brand:Microchip Technology

MAX31334EWC+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SI5335D-B02123-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






