Manufacturer No:CY2309ZXI-1HT
Manufacturer:Infineon
Type:Clock Buffers
Description:Clock Buffer 3.3VZDB IND
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | Clock Buffer |
| RoHS: | Details |
| Series: | CY2309ZXI |
| Number of Outputs: | 9 Output |
| Maximum Input Frequency: | 133 MHz |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
| Propagation Delay - Max: | 0 ps |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TSSOP-16 |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Height: | 0.95 mm |
| Length: | 5.1 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product Type: | Clock Buffers |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Type: | Zero Delay PLL Clock Buffer |
| Width: | 4.5 mm |
| Unit Weight: | 0.006102 oz |
HOT
SI5332DD12454-AM1
Brand:Skyworks Solutions Inc.

SI5335D-B02123-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

Si5386A-E-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

SI5341A-D-GMR
Brand:Skyworks Solutions Inc.
RC19216AGN6#BD0
Brand:Renesas Electronics

5PB1102CMGI8
Brand:Renesas Electronics

SI5330B-B00205-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

LMK1D1204PRHDT
Brand:Texas Instruments

RX4901CE XB A06
Brand:Epson Timing

ICM7555ISA+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






