Manufacturer No:LMK04821NKDT
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Clock Synthesizers / Jitter Cleaners
Description:Clock Synthesizer / Jitter Cleaner Ultra Low Jitter Synth&Jitter Cleaner
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Clock Synthesizer / Jitter Cleaner |
| RoHS: | Details |
| Series: | LMK04821 |
| Max Output Freq: | 2075 MHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Package / Case: | WQFN-64 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Texas Instruments |
| Features: | 105C PCB temp Holdover mode Int. xtal oscillator JESD204B SYSREF Generation Manual/auto switch |
| Length: | 9 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Clock Synthesizers / Jitter Cleaners |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Width: | 9 mm |
| Unit Weight: | 0.007714 oz |
HOT
LMK1D1208PRHAT
Brand:Texas Instruments

Si52254A-D01AM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

8P34S2106ANLGI
Brand:Renesas Electronics

SY89295UTG
Brand:Microchip Technology

9DBL0252CKILF
Brand:Renesas Electronics

SY89872UMG-TR
Brand:Microchip Technology
552-02SPGGI
Brand:Renesas Electronics
RC19013A100GNG#BB0
Brand:Renesas Electronics

LMK1D1204PRHDR
Brand:Texas Instruments

Si53258A-D01AM
Brand:Skyworks Solutions Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






