Manufacturer No:SI53361-B-GM
Manufacturer:Skyworks
Type:Clock Buffers
Description:Clock Buffer LVCMOS 2:8 buffer (200 MHz) 2:1 LVCMOS input max output enable (QFN16)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Skyworks |
| Product Category: | Clock Buffer |
| RoHS: | Details |
| Series: | Si5336x |
| Number of Outputs: | 8 Output |
| Maximum Input Frequency: | 200 MHz |
| Supply Voltage - Max: | 3.63 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
| Propagation Delay - Max: | 4.5 ns |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-16 |
| Brand: | Skyworks Solutions Inc. |
| Duty Cycle - Max: | 60 % |
| Input Type: | LVCMOS |
| Max Output Freq: | 200 MHz |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Current: | 35 mA |
| Output Type: | LVCMOS |
| Packaging: | Tray |
| Product: | Clock Buffers |
| Product Type: | Clock Buffers |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Type: | Fanout Clock Buffer |
| Unit Weight: | 0.352740 oz |
HOT
PI6CG33401CZHIEX
Brand:Diodes Incorporated

2305-1DCGI8
Brand:Renesas Electronics

PCA21125T/Q900/1,1
Brand:NXP Semiconductors

LMK1C1103PWR
Brand:Texas Instruments

SI5351B-B02730-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

9DBL0242CKILF
Brand:Renesas Electronics

ICM7555ISA+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

RX4901CE XB A06
Brand:Epson Timing

LMK1D1204PRHDR
Brand:Texas Instruments

9FGL0241DKILF
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






