Manufacturer No:9FGL0851DKILFT
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Clock Buffers
Description:Clock Buffer 9FGL0851D PCIE GEN1-5 CLK GEN_AP635T DIE SHRINK 8
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Clock Buffer |
| RoHS: | Details |
| Series: | 9FGL0851 |
| Number of Outputs: | 8 Output |
| Supply Voltage - Max: | 3.465 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.135 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VFQFPN-48 |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Duty Cycle - Max: | 55 % |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Current: | 23 mA |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Product: | Clock Generators |
| Product Type: | Clock Buffers |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Type: | Clock Generators |
HOT
RX8901CE XS B06
Brand:Epson Timing

SI5341A-D-GMR
Brand:Skyworks Solutions Inc.

SI5345B-D09843-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

9DBL0252CKILF
Brand:Renesas Electronics

8A34012E-000NLG
Brand:Renesas Electronics

CY27410FLTXI
Brand:Infineon Technologies

SI5338Q-B08707-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

SI5332E-D-GM3R
Brand:Skyworks Solutions Inc.

ICM7555ISA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SI5332B-D-GM2
Brand:Skyworks Solutions Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






