Manufacturer No:PI6CB33401ZHIEX
Manufacturer:Diodes Incorporated
Type:Clock Buffers
Description:Clock Buffer Clock Buffer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Diodes Incorporated |
| Product Category: | Clock Buffer |
| RoHS: | Details |
| Number of Outputs: | 4 Output |
| Maximum Input Frequency: | 200 MHz |
| Supply Voltage - Max: | 3.465 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.135 V |
| Propagation Delay - Max: | 3 ns |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TQFN-32 |
| Brand: | Diodes Incorporated |
| Duty Cycle - Max: | 55 % |
| Input Type: | CMOS HCSL |
| Max Output Freq: | 133.33 MHz |
| Output Type: | CMOS HCSL |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product: | Clock Buffers |
| Product Type: | Clock Buffers |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Type: | PCIe Clock Buffer |
HOT
LMK1D1204PRHDT
Brand:Texas Instruments

LMK1D1212RHAT
Brand:Texas Instruments

Si5340A-D-GMR
Brand:Skyworks Solutions Inc.

Si5386A-E-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

SI5351A-B05130-GTR
Brand:Skyworks Solutions Inc.

LMK61E2BAA-SIAT
Brand:Texas Instruments

9FGL0841DKILFT
Brand:Renesas Electronics

8P34S2106ANLGI
Brand:Renesas Electronics

CDCDB2000NPPT
Brand:Texas Instruments

Si52254A-D01AM
Brand:Skyworks Solutions Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






