Manufacturer No:SI5351A-B05130-GTR
Manufacturer:Skyworks
Type:Clock Generators
Description:Clock Generators & Support Products I2C Prog Any Frequency Any Output Xtal Ref 3-Output LVCMOS Clock Gen
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Skyworks |
| Product Category: | Clock Generators & Support Products |
| RoHS: | Details |
| Series: | Si5351 |
| Type: | Programmable Clock Generators |
| Maximum Input Frequency: | 27 MHz |
| Max Output Freq: | 200 MHz |
| Number of Outputs: | 3 Output |
| Duty Cycle - Max: | 60 % |
| Operating Supply Voltage: | 2.5 V 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 22 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | MSOP-10 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Skyworks Solutions Inc. |
| Jitter: | 70 ps |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Output Type: | CMOS |
| Product: | Clock Generators |
| Product Type: | Clock Generators |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.25 V |
| Tradename: | MultiSynth |
HOT
8A34012E-000NLG
Brand:Renesas Electronics

LMK1D1204PRHDR
Brand:Texas Instruments

LMK1C1103PWR
Brand:Texas Instruments

LMK1D1208PRHAT
Brand:Texas Instruments

SI5332B-D-GM2
Brand:Skyworks Solutions Inc.
MAX31331EWC+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

9DBL0242CKILF
Brand:Renesas Electronics

SI5335D-B02231-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

9FGL0241DKILF
Brand:Renesas Electronics

LMK00804BQWRGTTQ1
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






