Manufacturer No:SY89296UMG
Manufacturer:Microchip
Type:Delay Lines / Timing Elements
Description:Delay Lines / Timing Elements 2.5V/3.3V PECL Delay Line
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Microchip |
| Product Category: | Delay Lines / Timing Elements |
| RoHS: | Details |
| Series: | SY89296U |
| Function: | Precision Programmable Delay |
| Propagation Delay Time: | 3200 ps to 4200 ps |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.375 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | MLF-32 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Microchip Technology |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Number of Circuits: | 1 |
| Operating Supply Current: | 220 mA |
| Product Type: | Delay Lines / Timing Elements |
| other: | 60 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Unit Weight: | 0.002261 oz |
HOT
CDCBT1001DPWR
Brand:Texas Instruments

MAX31331TETB+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SI5351B-B-GM1R
Brand:Skyworks Solutions Inc.

9DBL0252CKILF
Brand:Renesas Electronics

RX8901CE XB A06
Brand:Epson Timing

SI53102-A2-GMR
Brand:Skyworks Solutions Inc.

NCD2400MTR
Brand:IXYS Integrated Circuits

LMK1D1204PRHDR
Brand:Texas Instruments

PI6CB33401ZHIEX
Brand:Diodes Incorporated
552-02SPGGI
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






