Manufacturer No:9DMV0141BKILFT
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Clock Drivers & Distribution
Description:Clock Drivers & Distribution 9DMV0141B 2:1 1.8V PCIE GEN1-4 CLK MUX ZO= 100OHM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Clock Drivers & Distribution |
| RoHS: | Details |
| Series: | 9DMV0141 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1 mm |
| Length: | 3 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Clock Drivers & Distribution |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Width: | 3 mm |
HOT
SY89295UTG
Brand:Microchip Technology

CY2304NZZXC-1T
Brand:Infineon Technologies

9FGL0851DKILFT
Brand:Renesas Electronics

ICM7555ISA+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

LMK1D1216RGZT
Brand:Texas Instruments

DS3102GN2
Brand:Microchip Technology

LMK1C1108PWR
Brand:Texas Instruments

RX4901CE XS B06
Brand:Epson Timing

ICM7555ISA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SI5341B-D11180-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






