Manufacturer No:9DBL0841CKILFT
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Clock Buffers
Description:Clock Buffer 9DBL0841C 8 O/P 3.3V PCIE ZDB ZO=100
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Clock Buffer |
| RoHS: | Details |
| Number of Outputs: | 8 Output |
| Maximum Input Frequency: | 125 MHz |
| Supply Voltage - Max: | 3.465 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.135 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VFQFPN-48 |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Duty Cycle - Max: | 55 % |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Output Type: | HCSL |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product: | Buffers |
| Product Type: | Clock Buffers |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Type: | Low-Power High-Performance Zero-Delay |
HOT
DS1338U-33+T&R
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

RX8901CE XS A06
Brand:Epson Timing

LMK05318BRGZT
Brand:Texas Instruments

LMK1D1216RGZT
Brand:Texas Instruments

Si52254A-D01AM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

CDCDB400RHBR
Brand:Texas Instruments

TPS3435CAIEGDDFR
Brand:Texas Instruments

SI5330B-B00205-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

5PB1102CMGI8
Brand:Renesas Electronics
RC19016AGN1#BB0
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






