Manufacturer No:1115672
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:
Description:Circuit Breaker Accessories CAPAROC CR 8
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | Circuit Breaker Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product: | Busbars |
| Type: | Electronic Circuit Breaker |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Current Rating: | 45 A |
| For Use With: | Circuit Breakers |
| Height: | 44 mm |
| Length: | 49.4 mm |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Circuit Breakers |
| Termination Style: | Screw |
| Voltage Rating: | 24 VDC |
| Width: | 22.5 mm |
HOT
2906032
Brand:Phoenix Contact

1110990
Brand:Phoenix Contact

1135740
Brand:Phoenix Contact

W68-X2Q110-10
Brand:TE Connectivity / P&B
7940125379
Brand:Weidmuller

HCBY3P60GG850
Brand:Hartland Controls / Littelfuse

HCBY2P35GG850
Brand:Hartland Controls / Littelfuse

HCBY3P50GG850
Brand:Hartland Controls / Littelfuse

W28-XQ1A-12
Brand:TE Connectivity / P&B

1270955
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






