Manufacturer No:ENC-120-48
Manufacturer:MEAN WELL
Type:Battery Chargers
Description:Battery Chargers 115.2W 55.2V 2A Desktop BatteyChargr
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Product Category: | Battery Chargers |
| RoHS: | Details |
| Chemistry: | Sealed Lead Acid |
| Output Voltage: | 48 V |
| Output Current: | 2 A |
| Brand: | MEAN WELL |
| Product Type: | Battery Chargers |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Battery |
| Unit Weight: | 2.161 lbs |
HOT
1073100064-001
Brand:Amphenol Casco

2911220000
Brand:Weidmuller
BQ25306RTER
Brand:Texas Instruments

Ag103
Brand:Silvertel

RT9758WSC
Brand:Richtek

GC160A48-AD1
Brand:MEAN WELL

NPP-450-72
Brand:MEAN WELL

PSC-121000ACX
Brand:Power-Sonic

GC160A24-R7B
Brand:MEAN WELL

NPP-750-12
Brand:MEAN WELL
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






