Manufacturer No:CMC-9745-130T
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones 2Vdc -42db Terminal 9.7mm Omnidirectionl
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Impedance: | 2.2 kOhms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 42 dB |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| IP Rating: | IP67 |
| Diameter: | 9.7 mm |
| Length: | - |
| Width: | - |
| Depth: | 4.5 mm |
| Operating Supply Voltage: | 2 V |
| Brand: | CUI Devices |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | CMC-9745 |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 0.028219 oz |
HOT
MMICT5919-00-012
Brand:TDK InvenSense

CMEJ-4618-38-L040
Brand:CUI Devices

CMM-3312AT-44308-TR
Brand:CUI Devices

ICS-40618
Brand:TDK InvenSense

CMEJ-4618-42-L015
Brand:CUI Devices

ICS-40730
Brand:TDK InvenSense

FG-23629-D65
Brand:Knowles
1007079-1
Brand:Measurement Specialties

CMA-6542TF-K
Brand:CUI Devices

SPU0410LR5H-QB
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






