Manufacturer No:AS05404PS
Manufacturer:PUI Audio
Type:Speakers & Transducers
Description:Speakers & Transducers SPEAKER 12.0W 4OHM 82DB 115HZ
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PUI Audio |
| Product Category: | Speakers & Transducers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Speakers |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Frequency: | 115 Hz to 20 kHz |
| Impedance: | 4 Ohms |
| Power Rating: | 12 W |
| Shape: | Round |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Length: | 54 mm |
| Width: | 54 mm |
| Brand: | PUI Audio |
| Height: | 36.7 mm |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Speakers & Transducers |
| Self Resonant Frequency: | 115 Hz |
| other: | 28 |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
CMS-181345-18S-X8
Brand:CUI Devices

CMM-4030D-261-I2S-TR
Brand:CUI Devices

CES-231210-18PM
Brand:CUI Devices
5898
Brand:Visaton

IM70D122V01XTMA1
Brand:Infineon Technologies

CDS-4028-16
Brand:CUI Devices

ICS-41351
Brand:TDK InvenSense

CPT-9019B-SMT-TR
Brand:CUI Devices

CPI-1514-12-95T
Brand:CUI Devices
AS07708PS-7-WR-R
Brand:PUI Audio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






