Manufacturer No:AS07708PS-7-WR-R
Manufacturer:PUI Audio
Type:Speakers & Transducers
Description:Speakers & Transducers SPEAKER 4W 8 OHM 90DBA 270HZ PAPER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PUI Audio |
| Product Category: | Speakers & Transducers |
| Product: | Speakers |
| Type: | Speaker |
| Frequency: | 250 Hz |
| Impedance: | 8 Ohms |
| Power Rating: | 4 W |
| Shape: | Square |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Length: | 77 mm |
| Width: | 77 mm |
| Brand: | PUI Audio |
| Height: | 27 mm |
| Product Type: | Speakers & Transducers |
| Series: | AS |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
CMM-2718AT-38164W-TR
Brand:CUI Devices

CMS-181345-18S-X8
Brand:CUI Devices

CPI-137-12T
Brand:CUI Devices

CMS-20103-078SP
Brand:CUI Devices

CMS-160935-18S-X8
Brand:CUI Devices

IM68A130AXTMA1
Brand:Infineon Technologies

CMM-3526DB-37165-TR
Brand:CUI Devices

CES-30207-158L120-67
Brand:CUI Devices

CES-603318-24PM
Brand:CUI Devices

FC-23265-000
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






